• Türkçe
  • İngilizce

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Yenilikçi adımlarla ilerlemeyi misyon edinen AGER, sektörünün her adımda öncüsü olacak çalışmalara imza atmaktadır. Sürdürülebilir müşteri memnuniyeti ilkelerimiz, uzman ekibimiz ve deneyimlerimizle Türkiye’nin ve Dünyanın her yerindeyiz.

19” veri merkezi kabinetleri, dış ortam panoları, mobese kabinetleri, telekom kabinetleri, kabinet aksesuarları, özel projeler ve fiber optik panellerin üretimini yapmaktadır.

Uzman kadrosu ve son teknolojiye sahip makineleri sayesinde, yüksek kalite standartlarında ürünler sunan AGER, ürünlerine sağladığı özel proje AR-GE hizmeti, hızlı termin ve satış sonrası destek ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Yenilikçi ve sürekli gelişen yapısı, artan ürün yelpazesi sayesinde günümüz teknolojisinin ihtiyaç duyduğu tüm kabinet ve aksesuar altyapısına sahiptir.

25 yıllık bilgi, birikim ve tecrübesi ışığında, günümüz teknoloji dünyasını yakından takip ederek, bugün ve yarının teknoloji altyapısı için gerekli ürünleri sizlere sunmaktadır.

HAKKIMIZDA
Projenize özel, teknik şartnamelere uygun keşif, planlama ve AR-GE hizmeti veriyoruz. Standart ürünlerimizin varlığı yanı sıra, ihtiyaçlarınıza göre tasarım, görselleştirme, teknik döküman ve üretim yapabiliyoruz.
Projenizi en kısa sürede cevaplayıp çalışmalarına başlıyoruz. Üretim kapasitemiz sayesinde en büyük işlerinizde dahi, size daha hızlı bir hizmet ve teslimat için çalışıyoruz.
Ürünlerinizin bakımı, onarımı, yeniden planlanması veya aksesuar ihtiyaçlarınız için sağladığımız satış sonrası desteğimiz sayesinde; bize iletişim kanallarımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Teknolojik İnovasyona Dayalı Gelişmiş Mühendislik Çözümleri

20 yıllık bilgi, birikim ve tecrübesi ışığında, günümüz teknoloji dünyasını yakından takip ederek, bugün ve yarının teknoloji altyapısı için gerekli ürünleri sizlere sunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Projenize özel, teknik şartnamelere uygun keşif, planlama ve AR-GE hizmeti vererek, standart ürünlerimizin yanı sıra, ihtiyaçlarınıza göre tasarım, görselleştirme, teknik döküman ve üretim desteği de vermekteyiz.

VİZYONUMUZ

Kaliteli, yenilikçi ve fark yaratan ürünler ile sektöre yön vermek ve müşteri memnuniyetini en üst seviye de tutmaktır.

Yukarı Çık
Teklif Al
Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım